Hakkımızda

Hakkımızda

25 yılı aşkın süredir insan kaynakları alanında özveriyle faaliyet gösteren KRM Ö.İ.B; geçen süre içerisinde daima kendi iş kolundaki yenilikleri takip etmiş, edindiği deneyimle yeni yöntemleri harmanlayarak her geçen gün hizmet kalitesini bir adım daha ileri taşımıştır. Türkiye İş Kurumunun "Özel İstihdam Yasası" çıktıktan sonra ilk lisans alan özel istihdam bürolarından olan KRM Ö.İ.B; seçme - yerleştirme ve geçici iş ilişkisi konularında başarıyla danışmanlık hizmeti vermeye devam etmektedir.

KRM Ö.İ.B’de kuruma özel yapılandırılan işe alım süreçleri içerisinde; kurum ile görüşme, proje analizi, araştırmaların gerçekleştirilmesi ve değerlendirme ile uygun adaylara ulaşılması adımları izlenir. İşe alım sürecinde temel amacımız, kurumun ihtiyaçları doğrultusunda uygun adaya ulaşarak uzun ömürlü bir istihdam sağlamaktır.

KRM Ö.İ.B; çalışan odaklı, etik değerlere önem veren ve profesyonel çalışmayı prensip edinmiş bir yapıdır. İstanbul'daki genel merkezinin yanı sıra Ankara'da da şubesi bulunan kurumumuz; bugün ülkemizin her yerinde insan kaynakları departmanlarına, değerleri doğrultusunda danışmanlık hizmeti vermektedir.