KURUMSAL

KRM Ö.İ.B; 2003 yılında yayımlanan "4857 sayılı İş Kanunu Madde 7 ve 90" gereğince, Türkiye İş Kurumu tarafından yetkilendirilen özel istihdam büroları kurulması zorunluluğu kapsamında 2004 yılında kurulmuş ve lisans almıştır. Geçici iş ilişkisi lisansını ise Haziran 2017’de almıştır.

KRM Ö.İ.B; uzman kadrosu ile her sektör ve fonksiyon için, çeşitli kademelerde çalışan ihtiyacına yönelik, kuruma özel çözümler üretmektedir. KRM Ö.İ.B, her geçen gün güncellenerek büyüyen beyaz yaka aday havuzu içerisinden role uygun adaya, doğru yöntemlerle, kısa sürede ulaşılmasını sağlar.

Hakkımızda

Hakkımızda

25 yılı aşkın süredir insan kaynakları alanında özveriyle faaliyet gösteren KRM Ö.İ.B; geçen süre içerisinde daima kendi iş kolundaki yenilikleri takip etmiş edindiği deneyimle...

Devamı

KRM İnsan Kaynakları Danışmanları

KRM İnsan Kaynakları Danışmanları

KRM Ö.İ.B İnsan Kaynakları Danışmanlığı'nda, tüm danışmanlarımız hem akademik hem de profesyonel olarak tecrübeli ve başarılı isimlerden oluşmaktadır.

Devamı

Kişisel Verilerin Korunması

Kişisel Verilerin Korunması

KRM Ö.İ.B ile paylaşacağınız kurumunuza ve çalışanlarınıza ait tüm veriler 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile güvence altına alınmıştır.

Devamı